KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292070
nr 1629 2070
Dagny Enberg. Signerad, Äppelträd. Olja på duk, 55x47 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:53:54
300 kr
350 kr
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer